Bractwo Rycerskie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bractwo Rycerskie

Dworu Czarne
 
IndeksPortaleGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Rycerstwo

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
enkel

enkel


Male
Liczba postów : 7
Age : 38
Registration date : 12/01/2008

Rycerstwo Empty
PisanieTemat: Rycerstwo   Rycerstwo Icon_minitimeSob Sty 12, 2008 6:37 pm

Czy na tym forum będzie coś związanego z rycerstwem? Czy tylko umawianie się na wódkę i leczenie swoich bóli egzystencjalnych? I prosiłbym bardzo o nieprzyprowadzanie więcej osób nietrzeźwych, a dokładniej pijanych (vide: Chomik w piątek). Jeśli powtórzy się to jeszcze raz będę pierwszy co zadzwoni po policję i do rodziców takiego delikwenta! Albo jesteście rycerze i zachowujecie sie godnie rycerza albo pachołki i wtedy będziecie traktowani jak pachołki!!! W razie wątpliwości piszcie na mojego maila marcin_milewski@poczta.fm.
Powrót do góry Go down
Gryf
Webmaster
Webmaster
Gryf


Male
Liczba postów : 181
Age : 38
Skąd : Jelenia Góra
Registration date : 02/12/2007

Rycerstwo Empty
PisanieTemat: Re: Rycerstwo   Rycerstwo Icon_minitimeSob Sty 12, 2008 9:21 pm

Średniowieczne rycerstwo piło zdecydowanie ogromne ilości alkoholi. Trunki te często były bardzo wyszukane Smile
Pacholstwo musiało się zadowolić byle czym... Ale to jest akurat najmniej ważne w chwili obecnej.
My już podjęliśmy stosowne kroki, by w przyszłości takim sytuacjom zapobiec... Gwoli wyklarowania sytuacji pragnę zaznaczyć, iż Chomik nie została przez nas przyprowadzona lecz przyszła sama. Wcześniej rozmawiałem z Nią przez telefon (wszyscy słyszeli ową rozmowę) i doskonale słyszałem, że jest pijana... z tego też tytułu powiedziałem jej (i to również wszyscy słyszeli) by została w domu...
W całej tej sytuacji dla mnie najważniejszym jest, że Chomik dotarł do domu w jednym kawałku...
W naszym regulaminie jest punkt tyczący się jak to trafnie nazwałeś "bólami egzystencjalnymi" i będziesz mam nadzieję miał możliwość zobaczenia go na własne oczy we wtorek.
Aha i jeszcze jedno... ma forum jest wiele działów i tematów związanych z rycerstwem jednak są one ukryte dla świeżo zarejestrowanych użytkowników... będę musiał stworzyć jakąś Grupę Użytkowników dla ludzi z Czarnego.
Pozdrawiam!
Gryf
Powrót do góry Go down
http://bractwo-czarne.up-your.com
enkel

enkel


Male
Liczba postów : 7
Age : 38
Registration date : 12/01/2008

Rycerstwo Empty
PisanieTemat: Re: Rycerstwo   Rycerstwo Icon_minitimeNie Sty 13, 2008 2:19 am

Przyjmuje wyjaśnienia. Żeby zamknąć temat chomika (czy ona ma jakieś imię?) to doskonale rozumiecie że jeśli cośby jej się stało to jej rodzice założą sprawę nam a nie wam. Co do trunków przyznaje całkowitą rację! I strasznie spodobałmi sie miód pitny który mieliście na sylwestra. W końcu ktoś wraca do zapomnianych ostatnio trunków! A co do bóli egzystencjalnych to nie mam nic przeciwko żebyście wylewali je na forum. Lepiej się wygadać niż w sobie dusić a później skoczyć z pętlą na szyi. Zależy mi tylko żeby forum miało poziom. I fajnie jakby był on widoczny dla wszystkich. Zarejestrowanych i gości. A hyde park gdzie gadacie o wódzie, seksie i itp. mógłby byc widoczny tylko przez was.
Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Rotbraun

Rotbraun


Male
Liczba postów : 121
Age : 34
Skąd : Jelenia Gora
Registration date : 11/12/2007

Rycerstwo Empty
PisanieTemat: Re: Rycerstwo   Rycerstwo Icon_minitimeNie Sty 13, 2008 3:06 pm

Chomik = Madzia D.

A co do tematów, które są udostępnione tylko dla pełnoprawnych członków bractwa, to nie możemy ich udostępnić innym osobniką, ponieważ są tam umieszczone informacje dotyczące tylko i wyłącznie bractwa...

Jeżeli ktoś z gości chce coś przeczytać na temat historii to żaden problem poszukać w necie xD

A i jeżeli ktoś będzie chciał dowiedzieć się coś na temat Bractwa Rycerskiego Dworu Czarne to dowie się gdy powstanie (w najbliższym czasie) strona w/w bractwa Very Happy
Powrót do góry Go down
enkel

enkel


Male
Liczba postów : 7
Age : 38
Registration date : 12/01/2008

Rycerstwo Empty
PisanieTemat: Re: Rycerstwo   Rycerstwo Icon_minitimeNie Sty 13, 2008 6:39 pm

Ale ja, jako osoba która może za was pójść do więzienia, mogę chyba wiedzieć co sie dzieje w bractwie? Czy traktujecie nas, osoby które zostają po godzinach żebyście mogli posiedzieć w zamku, jako niegodne dostępu do forum loled
Powrót do góry Go down
Rotbraun

Rotbraun


Male
Liczba postów : 121
Age : 34
Skąd : Jelenia Gora
Registration date : 11/12/2007

Rycerstwo Empty
PisanieTemat: Re: Rycerstwo   Rycerstwo Icon_minitimePon Sty 14, 2008 8:00 pm

Nie, tylko, że są sprawy o ktorych tylko My (bractwo) może wiedziec :/
Powrót do góry Go down
enkel

enkel


Male
Liczba postów : 7
Age : 38
Registration date : 12/01/2008

Rycerstwo Empty
PisanieTemat: Re: Rycerstwo   Rycerstwo Icon_minitimeWto Sty 15, 2008 1:58 am

Masz rację, ale takie tematy możecie chyba jakoś ukryć, ale reszta jak naorzykład dział kto będzie, albo ogólne ciekawostki związane z rycerstwem, albo coś w tym stylu chyba mogę czytać?

Teraz sprawea mniej przyjemna;( Madzia powinna odpokutować swój ostatni wyskok... Honorowo, jak na członka bractwa rycerskiego przystało. Dla przykładu, taki Jurand ze Spychowa trzy dni klęczał w zimę, ubrany tylko w worek i z pochwą od miecza przywieszoną u szyii u wrót zamku w Malborku. Nie wymagam aż takich poświęceń. Ale jako bractwo Rycerskie, kierujące się jakimś kodeksem rycerskim (mam nadzieję), powinniście wyznaczyć jej jednak jakąś pokutę. Może być to wyzbieranie petów z fosy i dziedzińca, umycie wszystkich okien, może uszyć wam coś potrzebnego. Inwencja należy do Was. Rozważcie to!
Powrót do góry Go down
Mol

Mol


Male
Liczba postów : 276
Age : 34
Skąd : Z własnej głowy...
Praca/hobby : Przebywanie...
Coś o sobie : Piękno jest w środku!!
Registration date : 05/12/2007

Rycerstwo Empty
PisanieTemat: Re: Rycerstwo   Rycerstwo Icon_minitimeSro Sty 16, 2008 3:22 pm

Hmmm.... Ciekawe! pogadajmy! Na pewno inwencja twórcza Nam dopisze Razz
Powrót do góry Go down
enkel

enkel


Male
Liczba postów : 7
Age : 38
Registration date : 12/01/2008

Rycerstwo Empty
PisanieTemat: Re: Rycerstwo   Rycerstwo Icon_minitimeCzw Sty 17, 2008 12:32 am

DO WSZYSTKICH CZŁONKÓW BRACTWA!!! PIĄTKOWE SPOTKANIE JEST ODWOŁANE!!! MA TO ZWIĄZEK Z ODBYWAJĄCYM SIĘ WTEDY W BWA, OBSERWATORIUM KARKONOSKIM, KTÓRE ROZPOCZYNA SIĘ O 18.00!!! JESTEŚCIE TAM SERDECZNIE ZAPROSZENI!!! SPOTKANIE PROPONUJĘ PRZEŁOŻYĆ NA SOBOTĘ, NA GODZ. 12.00!!! W RAZIE PYTAŃ DZWOŃCIE 0-601-981-408!!! MOJEGO MAILA MACIE W POŚCIE POWYŻEJ!!!


Ostatnio zmieniony przez dnia Czw Sty 17, 2008 5:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Rotbraun

Rotbraun


Male
Liczba postów : 121
Age : 34
Skąd : Jelenia Gora
Registration date : 11/12/2007

Rycerstwo Empty
PisanieTemat: Re: Rycerstwo   Rycerstwo Icon_minitimeCzw Sty 17, 2008 1:00 am

Ale jutro jest przecież czwartek , a nie piątek :/
Powrót do góry Go down
enkel

enkel


Male
Liczba postów : 7
Age : 38
Registration date : 12/01/2008

Rycerstwo Empty
PisanieTemat: Re: Rycerstwo   Rycerstwo Icon_minitimeCzw Sty 17, 2008 5:37 pm

Sorki, pomyliły mi się dni tygodnia:) Oczywiście piątkowe spotkanie jest odwołane. Ale zapraszam Was do BWA. My idziemy się odchamić i fajnie jakbyście też poszli. Ale to już zależy od Was Smile
Powrót do góry Go down
Rotbraun

Rotbraun


Male
Liczba postów : 121
Age : 34
Skąd : Jelenia Gora
Registration date : 11/12/2007

Rycerstwo Empty
PisanieTemat: Re: Rycerstwo   Rycerstwo Icon_minitimeCzw Sty 17, 2008 10:47 pm

A co to ma być???
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rycerstwo Empty
PisanieTemat: Re: Rycerstwo   Rycerstwo Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Rycerstwo
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bractwo Rycerskie :: Forum Ogólne :: Hyde Park-
Skocz do: